X Drogi Kliencie, w trosce o Twoje bezpieczeństwo zapoznaj się z treścią tej wiadomości!

Firma Telecentrum przestrzega przed działaniem nieuczciwej konkurencji, która korzysta z danych umieszczonych w serwisie FactorBook.pl.

Firmy te zazwyczaj dzwoniąc do klientów informują, iż nie odebrali Państwo przesyłki od kuriera, który jechał z fakturą i trzeba zapłacić mu sumę zbliżoną do kwoty 350 zł brutto (różne firmy podają sumę bliską 350 zł lub wyższą), a do tego przekazują informację iż 2 lata lub rok temu zobowiązali się Państwo do założenia danej usługi reklamowej, co zazwyczaj mija się z prawdą.

Część firm stosuje inną, lecz podobną taktykę - rozmowa rozpoczyna się "Dzień dobry, kontaktuję się działu potwierdzania wysyłek kurierskich i chciałbym/chciałabym dowiedzieć się, na jaki adres mamy wysłać tego kuriera ponieważ ostatnim razem nie było nikogo na miejscu".

Prosimy uważać na tego typu telefony! Jednocześnie podkreślamy, iż każdy nasz konsultant wykonując połączenie do Państwa przedstawia swoje imię i nazwisko oraz informuje, iż jest to zupełnie nowa usługa. Jeśli zdarzy się sytuacja, kiedy to skontaktuje się telemarketer z naszej firmy z informacją o przedłużeniu usługi, wtedy ma obowiązek podać numer poprzedniej faktury oraz datę jej opłacenia. Każdy z Państwa ma możliwość otrzymania poprzedniej faktury drogą e-mailową.

Zespół FactorBook.pl.

Firma: Miasto: Kategoria:
  • Firma Kamieniarsko-Budowlana "Głaz" Bogusław Kukulski
  • Miejsce na Twoje logo
  • Miejsce na Twoje logo
  • Miejsce na Twoje logo
  • Miejsce na Twoje logo
Promowane firmy
Aktualności
UWAGA KLIENCI! 03.04.2014 Drodzy Klienci!
W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość świadczonych usług informujemy aby przed odebraniem przesyłki kurierskiej spr...
Nowa usługa dla klientów premium! 21.03.2014 Drodzy klienci!
Specjalnie dla was uruchomiliśmy nową usługę!
Każdy klient premium, który otrzymał login i hasło ma możliwość wprowadzania promocji ...
Witamy was w nowym odświeżonym serwisie! 15.03.2014 Witamy!
Polski Rejestr Firm factorbook.pl doczekał się nowej odświeżonej strony głównej!
Zmiany jakie wprowadziliśmy mają Państwu jeszcze bardziej u...